Výzva pod heslem “NOUZÁK NÁS NEZASTAVÍ aneb v karanténě republikou”

Vážení trenéři a milé hráčky.

Těšíme se na dobu bez omezení, kdy se budeme moci setkávat na hřištích, trénovat a hrát proti sobě pod vlajkami naši klubů. Bohužel to zatím pro sport nevypadá moc dobře, jak jistě sami sledujete.

A proto se trenéři kadetek klubu Cats Brno rozhodli pro výzvu pod heslem
“NOUZÁK NÁS NEZASTAVÍ aneb v karanténě republikou”
Hlavním cílem je, aby se hráčky hýbaly a navzájem se motivovaly k větší sportovní aktivitě. Hráčky budou pro svůj tým zdolanat kilometry a to chůzí nebo během.
Trasa je vybraná Českou republikou přes námi z Brna vzdálené softbalové kluby. Celkem máme zdolat 1446 km a máme na to 21 dní. Začínáme dnešní dnem 1.3. a končíme 21.3.2021 včetně.
A protože jsme velká softballová rodina můžeme jít společně. A taky tu republiku pokoříme víckrát.

Hráčkám tak dáme i možnost soutěžit, resp. vyzvat tým složený z trenérů, protože vzory přece táhnou…

Do sdílené tabulky na Googlu se zapisují zdolané km, a to na 1 desetinou čárku (např. 5,3 nebo 15,1). Kilometry zapisují trenéři týmu. Kilometry se pak počítají automaticky nastaveným skriptem.

Rodiče a hráčky mohou mít v případě zájmu možnost náhledu do této tabulky (tzv. pasivní přístup). Nutností je účet na Googlu.

Každý klub si zvolí koordinátora, který rozhodne, jakým způsobem budou kontrolovány nasbírané km. Doporučuje se mobilní aplikace, která umožňuje zaznamenávat nasbírané km(např. Sports Tracker). V případě, že hráčka nevlastní chytrý telefon nebo hodinky je možné se domluvit s koordinátorem daného klubu.

Přidej se k nám…NOUZÁK NÁS NEZASTAVÍ.
trenéři Cats Brno